Menu Close

Borítsunk a múltra játék

feedAzt ígértem, hogy amíg ünnepeltetem magam addig lehet könyveket is nyerni, tehát eljött a következő forduló. Most Mira Grant: Feed-Etetés című regényét lehet elvinni, ami nekem a tavalyi év egyik klassz könyvélménye volt. Ellenálltam a kísértésnek és nem zombifilmes játékot eszeltem ki hozzá, aminek gondolom sokan örülnek.   Inkább kicsit könyvesebbre vettem a figurát. Most csak annyi a feladat, hogy ismerjétek fel a könyvborítókat, s írjátok meg a könyv címét és szerzőjét. Olyan könyveket válogattam össze, amelyeket az elmúlt 10 évben olvastam.

Úgyhogy a képek alatti űrlapba most a könyv szerzőjét és címét adjátok meg, a nevetekkel és e-mail címetekkel együtt. Csak a cím és szerző helyes párosítása ér!

Minél több könyvet ismersz fel, annál többször kerül neved a kalapba, azaz annál több esélyed van, hogy megnyerd a könyvet.  De már egy borító felismerésével is lehet valaki szerencsés!

Játszani február 3-án vasárnap éjfélig lehet, eredményt pedig hétfőn hirdetek.

Íme a borítók, egyben mind a 10, kattintásra pedig megnőnek.

boritokall

Ha valaki nem látná a fenti űrlapot, akkor ezen a linken is elérheti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *